Profesyonel Ekip

Yıllarını denize ve teknelere adamış, teknik konuda da kendini geliştirmiş, genç dinamik ve işinde profosyonel ekip. 

MUSTY TEAM, müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu ana amaç olarak benimsemekte olup, tekne ve deniz dünyasındaki deneyimlerini kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda tekne transferi başta olmak üzere, tekne ve denizcilik eğitimleri, kaptan ve gemici eğitim ve tedariği, tekne management (survey, bakım-onarım), IRC sertifikası için ölçüm ve acente gereksinimlerinize hızlı, şeffaf ve en iyi kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Binlerce Mil

Yıl boyunca denizde ve teknede zaman geçiriyor, sürekli olarak farklı teknelerle miller yapıyoruz.

Hizmetler

  • Tekne transferi,
  • Kiralık kaptan ve gemici,
  • Yelken ve denizcilik eğitimleri,
  • Irc sertifika,
  • Managemenet (tekne survey, bakım-onarım ve malzeme tedariği),
  • Acente hizmetleri.

Hizmet verdiğiniz sektörün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ana unsur görüyoruz. Şartlar ne olursa olsun; eğer başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli, ahlaklı ve dürüst bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her tekne için iş akışını düzenliyor ve tüm arkadaşlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Yatçılık sektöründe güvenilirliğimizi arttırmak için standartlarımızı devamlı yükseltmeye çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi  doğru anlayarak, şeffaf, profesyonel ve zamanında hizmet için buradayız.

Elbette MUSTY TEAM’ i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu anlayacaksınız.