Tekne aldınız, kendinizi ve teknenizi emanet edecek, size teknenizi ve tekne kullanmayı öğretecek, deniz hayatını ve kurallarını öğretecek, açık deniz deneyimini yaşatacak, tekne bakımı ve teknik konularda eğitim verebilecek, işini iyi bilen, denizci, empatik ve dinamik bir ekip mi arıyorsunuz?

Musty Team yüzen dünyalarınızı; yelken dünyasına temelini Türkiye Yelken Federasyonu’na bağlı kulüplerde centerboard sınıfı ile adım atmış, yıllarını denize ve teknelere adamış, teknik konuda da kendini geliştirmiş, genç, dinamik, işinde profosyonel yelkenci ve motor yat kaptanlarımız ile istenilen noktalar arasında güvenilir, seffaf, en dogru ve en iyi hizmetle transfer etmektedir.

Başarımızın tek ve yegane sebebi “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz”. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

Belki hiçbir kişi ve firmanın yapmadığı kadar denizde ve teknede zaman geçiriyor, sürekli olarak farklı teknelerle miller yapıyoruz. Bu nedenle sizlere transfer ve eğitim sektörünün en iyi ekibi olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz. Yaptığımız işten bu  yüzden gurur duyuyoruz.

Detaylı Bilgi için İletişime Geçin