Bir tekne satın almaya karar vermek, özgürlüğe adım atmanın en güzel yollarından biridir.

Keyifli ve unutulmaz anlarınıza eşlik edecek teknenizin seçiminde ne kadar hassas olduğunuzun farkındayız. 

Hayalinizdeki tekneyi bulmak için araştırmalara başladığınızda karşınıza çıkan yüzlerce farklı seçenek arasından ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayacak olanı bulmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunu çok iyi biliyor ve işte tam da bu yüzden, bu büyük kararınızın en doğru seçimle sonuçlanması için çalışıyoruz.

ROTANIZI BİRİLKTE ÇİZELİM

İhtiyacın belirlenmesi

Tam olarak istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tekne, tüm zamanınızı keyifle geçirmenizi sağlar. Bu yüzden de tekne satın alırken, yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübemizle bir teknede nelere ihtiyacınız olabileceğini sizinle birlikte düşünüyoruz.

Pazar araştırması

Yıllar içerisinde geliştirdiğimiz geniş iletişim ağımız sayesinde Türkiye ve Akdeniz’in çeşitli noktalarını güncel olarak takip ediyor ve uygunluk koşullarımızı sağlayan tekneleri portföyümüze düzenli olarak ekliyoruz.

Kişiselleştirme ve kusursuzlaştırma

Her tekne benzersizdir.
Sizin tekneniz de size hitap edecek, özel bir şey olmalıdır. Bu yüzden de isteğiniz doğrultusunda seçtiğiniz teknenin size uygun hale gelmesi için çalışıyoruz.

Mutlu son: Dümendesiniz!

Tüm bu karar verme, araştırma ve satın alma sürecinden sonra teknenizi sizin için hazır hale getirmekten büyük bir mutluluk duyduğumuzu belirtelim! İçinde vakit geçirmekten zevk alacağınız tekneniz için tüm satın alma, kayıt ve transfer süreçlerini sizin için güvenle ve kusursuz bir şekilde yaptıktan sonra size sadece dümene geçip yolculuğunuzu başlatmak kalıyor!

Tekne Seçimine Bizimle Karar Verin

Eğer bir tekne almaya karar verdiyseniz fakat ihtiyaçlarınızı karşılayacak model seçimi konusunda kararsızsanız biz profesyonel ekibimiz ile en iyisini sizin için araştırmaya ve bulmaya hazırız. Bu süreçte gereksinim ve taleplerinize göre Türkiye ve Akdeniz’de bulunan birçok tekneyi araştırıyor ve uygunluk koşullarımızı sağlamaları halinde detaylı ekspertizlerini yaparak portföyümüze ekliyoruz. Tüm tekneler teknik özellikleri ve güvenlik kriterleri açısından detaylı bir şekilde inceleniyor, artı ve eksileri ile rapor ediliyor. Aynı zamanda her teknenin benzersiz olduğunu göz ardı etmeden pazar analizini yapıyor ve fiyat/performans değerlerini göz önüne alarak doğru bir fiyatlandırmaya sahip tekneleri size sunuyoruz.

Tüm Süreçler Profesyonelliğin Güvencesi Altındadır

İşini gerçekten severek yapan profesyonel bir ekip olmaktan her zaman gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin en fazla tekne transferi yapan ekibi olarak, neredeyse tüm tekneleri deneyimleme ve birlikte yüzlerce mil gidebilme şansı buluyoruz. Bu süreçte tekneleri test ederek daha iyi tanıyor, avantaj ve dezavantajlarını objektif bir şekilde görebiliyoruz. Birçok tekne marka ve modellerinde uzun kullanım tecrübelerimiz ile deneyimli broker ekibimizin yeteneklerini birleştirerek sizin için en doğru tekneyi bulabileceğimizin garantisini veriyoruz.

İstediğiniz teknenin türünü, özelliklerini veya modellerini bize iletmeniz halinde, geniş çaplı bir pazar araştırması yaparak size en uygun ve kaliteli tekneleri sunuyoruz. Amacımız sadece teknelerin satış işlemleri ile ilgilenmek değil, içinize en çok sinecek ve sizi mutlu edecek tekneyi bulmak olduğu için var gücümüzle çalışıyoruz. Seçtiğiniz teknenin dilerseniz eksiklerini gidererek daha güvenli ve konforlu kullanımlarınız için hazır hale getirerek tüm satın alma, sözleşme, bakım, onarım ve transfer süreçlerinde yanınızda oluyoruz.

İlETİŞİME GEÇİN